Leasing, kredyty, ubezpieczenia | ICONIC Finances

O NAS

ICONIC Finances posiada w swojej kadrze doświadczonych doradców z ponad 20-letnim stażem w branży finansowej. Posiadamy wszystkie szkolenia i pozwolenia potrzebne do prowadzenia działalności w tym zakresie. Specjalizujemy się w leasingowaniu samochodów, maszyn, urządzeń, linii technologicznych, produkcyjnych itd. oraz ich ewentualnym ubezpieczeniem zarówno komunikacyjnym jak i majątkowym.

Pomagamy również przy finansowaniu pojazdów osobowych i ciężarowych w kredycie samochodowym, pożyczce leasingowej oraz leasingu finansowym.

Współpracujemy od wielu lat z wiodącymi bankami i ich firmami leasingowymi. Do tych firm należą Santander Leasing, VB Leasing, Alior Leasing, BNP Paribas Leasing, Millenium Leasing, Cofidis Leasing oraz nowa firma Vehis, która posiada swoje wewnętrzne finansowanie.

Z racji długoletniej współpracy z bankami jesteśmy w stanie przygotowywać oferty indywidualne, często niższe od wewnętrznej oferty bankowej. Finansujemy od zerowej opłaty wstępnej w zależności od wieku i wartości w:

Każda sytuacja jest rozpatrywana indywidualnie i wybieramy dla klienta jak najlepsze rozwiązania.

LEASING

Zachęcamy do skorzystania z formy finansowania jakim jest leasing. Oferujemy leasing finansowy oraz operacyjny. Każda z form ma swoje korzyści i chętnie doradzimy, która będzie korzystniejsza dla Ciebie. Jako profesjonalni doradcy przygotujemy spersonalizowane warunki.

Leasing | ICONIC Finances

KORZYŚCI - LEASING

Kredyty | ICONIC Finances

KREDYT

Zapewniamy dostęp do kredytów zarówno konsumenckich, jak i firmowych. Oba te rodzaje kredytów posiadają swoje własne zalety, i z przyjemnością udzielimy Ci fachowej rady w wyborze opcji, która będzie najlepiej dopasowana do Twoich potrzeb.

KORZYŚCI - KREDYT

UBEZPIECZENIA

Zachęcamy do skorzystania z oferty ubezpieczenia majątkowego, by w razie niespodziewanych kłopotów, uchronić się od ewentualnych problemów. W naszej bazie znajduje się szeroka gama produktów ubezpieczeniowych od wiodących firm z tej branży. Odpowiedni zakres polisy zabezpieczy kryzysowe sytuacje: utratę albo kradzież mienia, odpowiedzialność cywilną za spowodowane szkody lub nieprzewidziane wypadki: poważne uszkodzenia urządzenia czy awarię samochodu.

Ubezpieczenia | ICONIC Finances

KORZYŚCI - UBEZPIECZENIA

Współpraca | ICONIC Finances

WSPÓŁPRACA

Zapraszamy do współpracy! Za naszym sukcesem stoi wieloletnie doświadczenie i kompleksowe podejście do Naszych Klientów. Współpracujemy z najlepszymi Bankami i Instytucjami Finansowymi Polsce, skąd dobieramy najlepszy dla Ciebie produkt. Jeśli chcesz nawiązać współpracę ze stabilnym partnerem biznesowym, który zapewni Ci nie tylko dostęp do szerokiej oferty produktów finansowych, ale również kompleksowe wsparcie – wybierz NAS!

KORZYŚCI ZE WSPÓŁPRACY

KONTAKT